Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
25. ledna 17:31
Martin VoltrZávěrečné týdny ze základní fáze odpočítává také Regionální liga dorostu. Ze čtrnácti skupin zamíří do nadstavby nejlepších 24 celků, jen jeden z nich ale vybojuje postup do druhé nejvyšší soutěže.
Nadstavbu si od poloviny února zahrají vítězové všech základních skupin a také deset nejlepších celků z druhých míst. Vzhledem k nestejnému počtu utkání napříč skupinami bude mezi druhými týmy rozhodovat bodový průměr.
Jeden z účastníků se chlubí naprosto bezchybnou bilancí 16 výher z 16 zápasů – Warriors Brno. Žádnou porážku nemá na kontě také Příbram, ta ztratila jen dva body z 63 možných. Německý klub ESC Weisswasser figuruje na druhé příčce osmé skupiny, nicméně do nadstavby vzhledem k řádům postoupit nemůže.
Na severozápadě republiky má výrazný náskok na konkurenci Most, naopak jeho přidružená skupina nabízí na čele velký boj mezi Slaným a Litoměřicemi. Oba celky nasbíraly po 53 bodech, Kališníci však mají utkání k dobru, zatímco Lvy může hřát alespoň pozitivní bilance ze vzájemných duelů.
O postup do Ligy dorostu bude bojovat také B-tým plzeňské Škodovky, jenž ve třetí skupině nasbíral 48 bodů, tedy víc než dvojnásobek oproti druhým Rokycanům! Zmiňovaná Příbram má bezpečný náskok na Letňany, které by však patrně mohly patřit ke „šťastným postupujícím“.
Na nadstavbu se těší i v Poděbradech, zatímco sousední skupinu může vyhrát B-mužstvo Tábora, Jindřichův Hradec, nebo teoreticky i Pelhřimov, který ještě oba soky vyzve. Neohrožené jsou celky Jaroměře a Jablonce nad Nisou.
Hronov disponuje jen jednobodovým náskokem na druhý Náchod, rivalové si to o první místo rozdají v sobotu 27. listopadu, nicméně postup budou tak jako tak slavit oba. Moravská Třebová naopak už nemůže dohnat Českou Třebovou.
Na Moravě půjdou dál Warriors Brno, sousední skupinu by měl vyhrát Prostějov. Jako další záložní celek extraligového mužstva se v nadstavbě představí Zlín a menší než postupové ambice nemá ani Havířov, který hrál ještě nedávno extraligu.
Tři posledně jmenované celky dosud našly stejně jako Plzeň pouze dva přemožitele, ještě o kousek lépe jsou na tom Hronov, Jablonec, Jaroměř a Most.
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mostečtí Lvi
|
20 | 18 | 1 | 0 | 1 | 165:45 | 56 |
2. |
HC Tygři Klášterec nad Ohří
|
18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 117:57 | 35 |
3. |
SK Kadaň
|
19 | 10 | 0 | 1 | 8 | 109:88 | 31 |
4. |
HC Mariánské Lázně
|
20 | 6 | 0 | 1 | 13 | 86:148 | 19 |
5. |
HC Čerti Ostrov
|
20 | 3 | 0 | 0 | 17 | 71:157 | 9 |
6. |
HC Stadion Cheb
|
20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 35:244 | 0 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HK Lev Slaný
|
21 | 17 | 0 | 2 | 2 | 184:59 | 53 |
2. |
HC Stadion Litoměřice
|
20 | 17 | 1 | 0 | 2 | 130:55 | 53 |
3. |
HC Děčín
|
20 | 13 | 2 | 2 | 3 | 94:63 | 45 |
4. |
HK Kralupy nad Vltavou
|
21 | 9 | 3 | 0 | 9 | 106:83 | 33 |
5. |
HC Slovan Louny
|
21 | 7 | 0 | 1 | 13 | 114:142 | 22 |
6. |
HC Roudnice nad Labem
|
22 | 7 | 0 | 1 | 14 | 81:121 | 22 |
7. |
HC Draci Bílina
|
18 | 4 | 0 | 0 | 14 | 54:84 | 12 |
Kanadské bodování:
1. Filip Hlavsa (Slaný) 20 zápasů / 60 bodů (21+39)
2. Lukáš Jarý (Louny) 21 / 57 (34+23)
3. Tomáš Novotný (Děčín) 20 / 53 (30+23)
4. Tadeáš Míček (Litoměřice) 20 / 52 (16+36)
5. Jiří Novák (Slaný) 16 / 47 (23+24)
6. Ivo Popadinec (Most) 20 / 46 (17+29)
7. Alex Dolejší (Kadaň) 19 / 45 (28+17)
8. David Döring (Klášterec) 16 / 45 (20+25)
9. Marek Šíma (Slaný) 19 / 42 (21+21)
10. Filip Budiač (Louny) 20 / 42 (16+26)
Brankáři:
1. Michal Smrček (Most) 11 zápasů / prům.2,16
2. Samuel Macek (Most) 9 / 2,38
3. Petr Krátký (Děčín) 16 / 2,40
4. Aneta Šenková (Litoměřice) 9 / 2,52
5. Damián Rusiňák (Slaný) 11 / 2,62
Uvádíme pouze brankáře, kteří odchytali minimálně 300 minut.
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Škoda Plzeň "B"
|
18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 152:29 | 48 |
2. |
HC Rokycany
|
18 | 7 | 0 | 0 | 11 | 64:120 | 21 |
3. |
HC Strakonice
|
18 | 4 | 1 | 0 | 13 | 61:151 | 14 |
4. |
HC Domažlice
|
17 | 4 | 0 | 0 | 13 | 62:107 | 12 |
5. |
HC Klatovy
|
18 | 4 | 0 | 0 | 14 | 72:144 | 12 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Příbram
|
21 | 19 | 2 | 0 | 0 | 200:14 | 61 |
2. |
HC Letci Letňany
|
21 | 16 | 0 | 2 | 3 | 137:43 | 50 |
3. |
HC Buldoci Neratovice
|
21 | 13 | 0 | 1 | 7 | 143:69 | 40 |
4. |
SK Černošice
|
22 | 13 | 0 | 0 | 9 | 100:87 | 39 |
5. |
HC Spartak Žebrák
|
21 | 7 | 0 | 0 | 14 | 72:130 | 21 |
6. |
HC Berounští Medvědi
|
21 | 5 | 2 | 0 | 14 | 70:165 | 19 |
7. |
HC Smíchov 1913
|
20 | 5 | 0 | 2 | 13 | 46:120 | 17 |
Kanadské bodování:
1. Vojtěch Klasna (Příbram) 20 / 55 (28+27)
2. Vojtěch Vogeltanz (Příbram) 20 / 50 (31+19)
3. David Pikous (Příbram) 21 / 50 (26+24)
4. Jan Veselý (Příbram) 20 / 50 (14+36)
5. Matyáš Pavelák (Příbram) 21 / 46 (25+21)
6. Jakub Kubalík (Letňany) 20 / 46 (12+34)
7. Marek Bajer (Neratovice) 18 / 44 (23+21)
8. Štěpán Kubeš (Letňany) 20 / 44 (13+31)
9. Martin Winter (Plzeň) 15 / 42 (25+17)
10. Matěj Pešta (Příbram) 19 / 41 (10+31)
Brankáři:
1. Matyáš Švarc (Příbram) 9 / 0,31
2. Matěj Mašek (Příbram) 7 / 0,59
3. Jakub Sádlo (Příbram) 9 / 1,06
4. Bruno Čech (Plzeň) 5/ 1,20
5. Radim Šimánek (Plzeň) 7 / 1,43
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Poděbrady
|
19 | 16 | 0 | 1 | 2 | 116:53 | 49 |
2. |
HC Světlá nad Sázavou
|
18 | 10 | 2 | 0 | 6 | 71:56 | 34 |
3. |
SC Kolín
|
17 | 11 | 0 | 0 | 6 | 85:42 | 33 |
4. |
SK Sršni Kutná Hora
|
17 | 7 | 2 | 1 | 7 | 93:79 | 26 |
5. |
Slavoj Velké Popovice
|
18 | 5 | 0 | 1 | 12 | 69:103 | 16 |
6. |
HC Lev Benešov
|
19 | 2 | 1 | 1 | 15 | 60:101 | 9 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Tábor "B"
|
19 | 12 | 1 | 1 | 5 | 106:63 | 39 |
2. |
HC Střelci Jindřichův Hradec
|
19 | 9 | 5 | 1 | 4 | 105:63 | 38 |
3. |
HC Lední medvědi Pelhřimov
|
20 | 11 | 0 | 1 | 8 | 109:92 | 34 |
4. |
HC Mad Bull
|
18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 66:59 | 29 |
5. |
Slavoj Český Krumlov
|
20 | 9 | 0 | 1 | 10 | 82:78 | 28 |
6. |
HC DDM České Budějovice
|
19 | 8 | 1 | 2 | 8 | 81:77 | 28 |
7. |
SK Telč
|
19 | 0 | 0 | 0 | 19 | 29:206 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Tadeáš Ferda (J. Hradec) 18 / 44 (18+26)
2. Lukáš Petr (Poděbrady) 18 / 44 (17+27)
3. Jakub Falta (Pelhřimov) 20 / 40 (20+20)
4. Dominik Hruboš (K. Hora) 17 / 40 (17+23)
5. Josef Dvořák (K. Hora) 13 / 38 (21+17)
6. Ondřej Beke (J. Hradec) 19 / 37 (16+21)
7. Tomáš Vytlačil (Kolín) 17 / 36 (24+12)
8. Tomáš Velek (Č. Krumlov) 18 / 35 (21+14)
9. Alexander Kovalenko (Pelhřimov) 20 / 35 (19+16)
10. Štěpán Jelínek (K. Hora) 14 / 34 (18+16)
Brankáři:
1. Pavel Racek (Kolín) 14 / 2,29
2. Matěj Balák (Poděbrady) 12 / 2,40
3. Jan Macháček (Mad Bull) 12 / 2,82
4. Aleš Uher (Světlá) 18 / 3,08
5. David Humhal (J. Hradec) 11 / 3,12
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HCM Jaroměř
|
18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 131:29 | 51 |
2. |
HC Stadion Vrchlabí
|
19 | 12 | 0 | 1 | 6 | 98:55 | 37 |
3. |
Hokejový klub Autocentrum Jičín
|
18 | 9 | 1 | 0 | 8 | 97:77 | 29 |
4. |
Stadion Nový Bydžov
|
19 | 7 | 2 | 3 | 7 | 64:65 | 28 |
5. |
HC Trutnov
|
18 | 8 | 1 | 0 | 9 | 85:75 | 26 |
6. |
BK Nová Paka
|
18 | 1 | 0 | 1 | 16 | 31:139 | 4 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
TJ HC Jablonec nad Nisou
|
21 | 20 | 0 | 0 | 1 | 158:39 | 60 |
2. |
ESC Weisswasser
|
19 | 12 | 2 | 0 | 5 | 91:55 | 40 |
3. |
HC Benátky nad Jizerou
|
20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 83:75 | 31 |
4. |
HC Česká Lípa
|
20 | 9 | 0 | 0 | 11 | 94:79 | 27 |
5. |
HC Turnov 1931
|
19 | 8 | 0 | 1 | 10 | 82:83 | 25 |
6. |
TJ HC Jablonec nad Nisou "B"
|
19 | 3 | 1 | 0 | 15 | 50:138 | 11 |
7. |
HC Frýdlant
|
20 | 1 | 0 | 0 | 19 | 26:181 | 3 |
Kanadské bodování:
1. Lukáš Kulhánek (Č. Lípa) 19 / 55 (25+30)
2. Matouš Vondruška (Č. Lípa) 20 / 51 (24+27)
3. Vojtěch Urlich (Jaroměř) 17 / 48 (28+20)
4. Lukáš Kouďa (Jablonec) 21 / 48 (18+30)
5. Lukáš Richtárik (Jablonec) 21 / 43 (20+23)
6. Lukáš Hofman (Jaroměř) 17 / 41 (16+25)
7. David Bedlek (Jaroměř) 18 / 40 (21+19)
8. Jiří Kolátor (Jablonec) 21 / 39 (22+17)
9. Pavlo Kucheiev (Weisswasser) 16 / 37 (15+22)
10. Michal Jastrab (Jablonec) 18 / 35 (18+17)
Brankáři:
1. Jan Štrincl (Jablonec) 11 / 1,41
2. Adam Fajfr (Jaroměř) 15 / 1,71
3. Jan Gerstman (Vrchlabí) 7 / 2,17
4. Pavel Mikulka (N. Bydžov) 8 / 2,73
5. Finn Bednhardt (Weisswasser) 6 / 3,00
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Wikov Hronov
|
19 | 17 | 1 | 0 | 1 | 165:50 | 53 |
2. |
HC Náchod
|
19 | 17 | 0 | 1 | 1 | 144:50 | 52 |
3. |
SK Třebechovice pod Orebem
|
19 | 7 | 2 | 0 | 10 | 74:95 | 25 |
4. |
Spartak Nové Město nad Metují
|
18 | 4 | 2 | 1 | 11 | 58:81 | 17 |
5. |
HC Opočno
|
19 | 5 | 0 | 2 | 12 | 75:108 | 17 |
6. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou
|
19 | 5 | 0 | 1 | 13 | 79:120 | 16 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lokomotiva Česká Třebová
|
17 | 14 | 1 | 0 | 2 | 123:43 | 44 |
2. |
Slovan Moravská Třebová
|
19 | 10 | 4 | 0 | 5 | 93:68 | 38 |
3. |
HC Spartak Choceň
|
18 | 9 | 1 | 1 | 7 | 94:63 | 30 |
4. |
HC Hlinsko
|
19 | 8 | 0 | 4 | 7 | 74:84 | 28 |
5. |
HC Litomyšl
|
18 | 3 | 0 | 1 | 14 | 49:125 | 10 |
6. |
HC Chotěboř
|
16 | 0 | 0 | 0 | 16 | 10:151 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Ondřej Pavelka (Hronov) 19 / 72 (44+28)
2. Vojtěch Bulat (Hronov) 16 / 66 (21+45)
3. Matěj Palán (Č. Třebová) 17 / 54 (39+15)
4. Filip Gois (Náchod) 19 / 47 (24+23)
5. Ondřej Pelda (Náchod) 15 / 39 (25+14)
6. Jaromír Parolek (M. Třebová) 18 / 39 (21+18)
7. Michal Štretr (Hronov) 19 / 38 (21+17)
8. Tadeáš Pavlík (Hronov) 13 / 37 (17+20)
9. Matěj Tichý (Náchod) 16 / 37 (11+26)
10. Lukáš Dobýval (Rychnov) 18 / 36 (25+11)
Brankáři:
1. Jan Hovanec (Náchod) 10 / 1,80
2. Dominik Babka (Č. Třebová) 10 / 2,21
3. Matouš Kavalír (Hlinsko) 9 / 2,54
4. Dominik Pavlíček (Hronov) 10 / 2,61
5. Štěpán Klapal (Hronov) 11 / 2,63
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HCM Warriors Brno
|
16 | 16 | 0 | 0 | 0 | 157:33 | 48 |
2. |
SKLH Žďár nad Sázavou
|
16 | 11 | 0 | 0 | 5 | 93:53 | 33 |
3. |
HC Orli Znojmo-mládež
|
16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 79:36 | 24 |
4. |
HC Žihadla Moravské Budějovice
|
17 | 6 | 0 | 0 | 11 | 63:77 | 18 |
5. |
HHK Velké Meziříčí
|
17 | 6 | 0 | 0 | 11 | 57:90 | 18 |
6. |
HC Spartak Velká Bíteš
|
17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 10:235 | 0 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
SK Prostějov 1913
|
15 | 12 | 1 | 0 | 2 | 103:27 | 38 |
2. |
SHKM Hodonín
|
16 | 11 | 0 | 1 | 4 | 94:44 | 34 |
3. |
HC Scorpions Brno
|
17 | 8 | 2 | 1 | 6 | 103:63 | 29 |
4. |
MBK Vyškov
|
16 | 7 | 0 | 0 | 9 | 83:87 | 21 |
5. |
HC Boskovice
|
15 | 1 | 0 | 1 | 13 | 36:133 | 4 |
Kanadské bodování:
1. Luděk Pour (Vyškov) 15 / 46 (16+30)
2. Ondřej Hobza (Warriors) 15 / 35 (24+11)
3. Radek Kelbl (Warriors) 14 / 35 (19+16)
4. Matyáš Volejník (Scorpions) 14 / 33 (22+11)
5. Matěj Pavlovič (Hodonín) 13 / 33 (21+12)
6. Patrik Jančík (Warriors) 15 / 32 (16+16)
7. Lukáš Tkadlec (Znojmo) 16 / 28 (18+10)
8. Tadeáš Malenovský (Žďár) 16 / 28 (17+11)
9. Petr Surák (Vyškov) 15 / 28 (15+13)
10. Bruno Šmédek (Warriors) 15 / 27 (11+16)
Brankáři:
1. Jakub Kuba (Znojmo) 13 / 1,36
2. Antonín Šťourač (Prostějov) 10 / 1,77
3. Kristián Rychlý (Prostějov) 6 / 1,78
4. Ondřej Holý (Žďár) 8 / 2,38
5. Matek Motal (Warriors) 12 / 2,49
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Berani Zlín "B"
|
19 | 15 | 2 | 0 | 2 | 165:47 | 49 |
2. |
HC Černí vlci
|
19 | 11 | 1 | 2 | 5 | 92:62 | 37 |
3. |
HC Uherské Hradiště
|
19 | 11 | 1 | 0 | 7 | 77:80 | 35 |
4. |
HK Kroměříž
|
21 | 8 | 0 | 2 | 11 | 104:94 | 26 |
5. |
HC Brumov-Bylnice
|
21 | 3 | 1 | 1 | 16 | 44:168 | 12 |
6. |
HC Bobři Valašské Meziříčí
|
20 | 1 | 0 | 0 | 19 | 31:111 | 3 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
AZ Havířov
|
23 | 21 | 0 | 1 | 1 | 160:27 | 64 |
2. |
HC Slezan Opava
|
20 | 16 | 0 | 0 | 4 | 101:72 | 48 |
3. |
HC Frýdek-Místek
|
21 | 14 | 1 | 1 | 5 | 115:58 | 45 |
4. |
MSK Orlová
|
22 | 9 | 1 | 0 | 12 | 88:98 | 29 |
5. |
HK Nový Jičín
|
23 | 8 | 1 | 2 | 12 | 88:130 | 28 |
6. |
HC Vlci Český Těšín
|
22 | 7 | 1 | 0 | 14 | 73:100 | 23 |
7. |
HK Karviná
|
22 | 2 | 1 | 1 | 18 | 51:142 | 9 |
Kanadské bodování:
1. Kryštof Dubrava (Zlín) 17 / 64 (28+36)
2. Matěj Ptáček (Havířov) 21 / 54 (33+21)
3. David Kunčický (Orlová) 21 / 50 (39+11)
4. Tomáš Páže (Zlín) 18 / 50 (18+32)
5. Jakub Kůrka (Havířov) 21 / 42 (18+24)
6. David Kajzar (Havířov) 22 / 42 (16+26)
7. David Havlík (Kroměříž) 20 / 39 (25+14)
8. Robin Hrdý (Opava) 16 / 39 (19+20)
9. Richard Bečka (Zlín) 15 / 39 (17+22)
10. Patrik Vaněk (Zlín) 18 / 38 (23+15)
Brankáři:
1. Daniel Ovčaři (Havířov) 15 / 1,00
2. Ondřej Kozel (Havířov) 8 / 1,36
3. Marek Žáček (Černí vlci) 8 / 2,36
4. Radek Zábojník (Zlín) 6 / 2,41
5. Matěj Flok (Frýdek) 15 / 2,62
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz