Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
31. března 10:59
Martin VoltrDefinitivně dohráno už mají hokejisté v nejnižších juniorských a dorosteneckých soutěžích. Jak dopadly skupiny o umístění v Regionální lize juniorů?
Z Regionální ligy juniorů postoupily čtyři nejúspěšnější týmy do druhé nejvyšší soutěže. Staly se jimi Hvězda Praha, Tábor, Náchod a Warriors Brno; o nadstavbových skupinách jsme psali v tomto článku:
Skupiny o umístění se dohrávaly ještě v dalším týdnu. Poznali jsme v nich tři celky, které ani jednou nezaváhaly: Bílinu, Slaný a Orlovou. Jediný bod ztratily Poděbrady, ostatní skupiny opanovaly Ústí nad Labem, Soběslav, Nová Paka a Znojmo.
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Draci Bílina
|
6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 58:12 | 18 |
2. |
HC Rakovník
|
6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 45:27 | 12 |
3. |
HC Stadion Cheb
|
6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 14:56 | 3 |
4. |
HC Čerti Ostrov
|
6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 18:40 | 3 |
Kanadské bodování:
1. Lukáš Sochor (Bílina) 6 zápasů / 22 bodů (14+8)
2. Václav Komínek (Rakovník) 5 / 14 (10+4)
3. Petr Benešovský (Bílina) 6 / 14 (7+7)
4. Nazarii Komisar (Bílina) 6 / 12 (7+5)
5. Filip Vlasjuk (Rakovník) 5 / 12 (4+8)
5. Martin Záhorec (Bílina) 5 / 12 (4+8)
Brankáři:
1. Radek Fridrich (Bílina) 6 zápasů / prům. 2,00 ink. gólu
2. Damián Hejda (Rakovník) 3 / 2,67
3. Petr Štaif (Cheb) 2 / 3,51
Uvádíme brankáře, kteří odchytali minimálně třetinu času.
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HK Lev Slaný
|
6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 55:17 | 18 |
2. |
HK Kralupy nad Vltavou
|
6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 41:22 | 13 |
3. |
HC Berounští Medvědi
|
6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 36:27 | 10 |
4. |
HC Příbram
|
6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 14:30 | 9 |
5. |
HC Domažlice
|
6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 22:28 | 8 |
6. |
HC Smíchov 1913
|
6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 25:38 | 3 |
7. |
HC Klatovy
|
6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 19:50 | 2 |
Kanadské bodování:
1. Boris Voljanskij (Kralupy) 6 / 18 (9+9)
2. Prokop Havlíček (Smíchov) 6 / 16 (11+5)
3. Filip Krátký (Kralupy) 6 / 16 (7+9)
4. Adam Rynda (Beroun) 6 / 16 (5+11)
5. Filip Hošek (Beroun) 4 / 15 (7+8)
Brankáři:
1. Vojtěch Jaňour (Slaný) 3 / 1,98
2. Filip Bulva (Kralupy) 3 / 2,33
3. Jan Foltýn (Beroun) 5 / 3,17
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Slovan Ústí nad Labem
|
8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 46:15 | 21 |
2. |
HC Česká Lípa
|
8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 45:29 | 16 |
3. |
HC Benátky nad Jizerou
|
8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 33:23 | 14 |
4. |
Bílí Tygři Liberec "B"
|
8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 29:43 | 9 |
5. |
HC Frýdlant
|
8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 16:59 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Oleksandr Jajlov (Ústí) 8 / 20 (9+11)
2. Martin Stejskal (Č. Lípa) 8 / 18 (15+3)
3. Filip Novotný (Ústí) 7 / 17 (5+12)
4. Adam Šlechta (Č. Lípa) 7 / 13 (8+5)
5. Vojtěch Příhoda (Benátky) 8 / 12 (8+4)
Brankáři:
1. Matyáš Korous (Ústí) 6 / 1,24
2. Štěpán Poledne (Benátky) 4 / 1,38
3. Michael Dobrovolný (Č. Lípa) 4 / 2,71
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Spartak Soběslav
|
8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 38:28 | 19 |
2. |
HC Střelci Jindřichův Hradec
|
8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 57:22 | 18 |
3. |
HC Rytíři Vlašim
|
8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 40:37 | 12 |
4. |
HC Strakonice
|
8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 36:47 | 11 |
5. |
HC Lední medvědi Pelhřimov
|
8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 24:61 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Jakub Šimek (J. Hradec) 8 / 25 (6+19)
2. Denis Zamazal (J. Hradec) 8 / 20 (13+7)
3. František Brožka (Soběslav) 8 / 20 (8+12)
4. Jan Makovec (J. Hradec) 8 / 19 (12+7)
5. Pavel Solař (Strakonice) 8 / 17 (12+5)
Brankáři:
1. Daniel Panský (Soběslav) 4 / 2,25
2. Pavel Soukup (J. Hradec) 6 / 2,83
3. Vojtěch Škvor (Vlašim) 3 / 4,33
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
BK Nová Paka
|
6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 29:18 | 13 |
2. |
Stadion Nový Bydžov
|
6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 24:14 | 13 |
3. |
HC Opočno
|
6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 22:25 | 8 |
4. |
HC Dvůr Králové nad Labem
|
6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 18:36 | 2 |
Kanadské bodování:
1. Petr Krivčík (Opočno) 6 / 10 (5+5)
2. Jan Vedral (N. Paka) 6 / 10 (2+8)
3. František Paulus (N. Paka) 3 / 9 (6+3)
4. Jan Trejbal (N. Paka) 3 / 9 (4+5)
5. Tomáš Láska (N. Bydžov) 5 / 9 (4+5)
Brankáři:
1. Štěpán Kundrík (N. Paka) 5 / 2,40
2. Roman Kubec (N. Bydžov) 6 / 2,59
3. Jiří Beránek (Opočno) 6 / 3,89
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Poděbrady
|
6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 39:11 | 17 |
2. |
HC Hlinsko
|
6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 31:28 | 12 |
3. |
Lokomotiva Česká Třebová
|
6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 18:33 | 6 |
4. |
SK Sršni Kutná Hora
|
6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 14:30 | 1 |
Kanadské bodování:
1. Patrik Páv (Poděbrady) 5 / 17 (9+8)
2. Matěj Vaníček (Poděbrady) 4 / 12 (6+6)
3. Adam Bříza (Hlinsko) 5 / 12 (3+9)
4. Ondřej Procházka (Hlinsko) 5 / 10 (7+3)
5. Vojtěch Hamsa (K. Hora) 6 / 9 (4+5)
5. Jan Kašpar (K. Hora) 6 / 9 (4+5)
Brankáři:
1. David Šeda (Poděbrady) 5 / 2,16
2. Dominik Šubrt (K. Hora) 2 / 3,86
3. Ondřej Prokop (Č. Třebová) 3 / 4,69
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Orli Znojmo-mládež
|
8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 43:25 | 19 |
2. |
SHKM Hodonín
|
8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 40:25 | 17 |
3. |
SK Prostějov 1913
|
8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 30:28 | 10 |
4. |
HHK Velké Meziříčí
|
8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 26:55 | 8 |
5. |
HC Lvi Fosfa Břeclav
|
8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 29:35 | 6 |
Kanadské bodování:
1. David Pozděna (Znojmo) 8 / 23 (6+17)
2. Patrik Dolinský (Hodonín) 7 / 20 (10+10)
3. Filip Míča (Znojmo) 7 / 15 (9+6)
4. Marek Procházka (Hodonín) 8 / 14 (4+10)
5. Adam Abazaj (Břeclav) 8 / 12 (3+9)
Brankáři:
1. Jakub Svánovský (Znojmo) 5 / 2,62
2. Kristián Rychlý (Prostějov) 7 / 2,76
3. Vojtěch Sekanina (Hodonín) 4 / 3,04
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
MSK Orlová
|
8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 50:13 | 24 |
2. |
HK Kroměříž
|
8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 44:27 | 15 |
3. |
HC Frýdek-Místek
|
8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 41:28 | 15 |
4. |
HK Nový Jičín
|
8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 27:43 | 6 |
5. |
HC Spartak Uherský Brod
|
8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3:54 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Dalibor Harásek (Kroměříž) 7 / 18 (6+12)
2. Marek Benek (Frýdek) 7 / 13 (7+6)
3. Dominik Opravil (Kroměříž) 6 / 13 (6+7)
4. Filip Klupa (Orlová) 6 / 13 (5+8)
5. David Štebel (Orlová) 6 / 12 (4+8)
Brankáři:
1. David Turoň (Orlová) 5 / 2,45
2. Tomáš Marušák (Kroměříž) 7 / 3,72
3. Bertolomiej Tokarzewski (Frýdek) 7 / 4,05
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz